F6N0.25CW200
TechflexTechflex
F6N0.25CW200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6N0.25CW200
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/4" X 200' CLEAR/WHT
Podatkovni listi: F6N0.25CW200.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 899 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 899 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6N0.25CW200
Številka dela F6N0.25CW200 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/4" X 200' CLEAR/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 899 pcs Podatkovni list F6N0.25CW200.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Druga imena 1030-1472
F6N0.25CW200-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)