F6N0.25CW100
TechflexTechflex
F6N0.25CW100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6N0.25CW100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/4" X 100' CLEAR/WHT
Podatkovni listi: F6N0.25CW100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6N0.25CW100
Številka dela F6N0.25CW100 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/4" X 100' CLEAR/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1472 pcs Podatkovni list F6N0.25CW100.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm) Premer - znotraj, razširjen -