F6H0.75BK100
TechflexTechflex
F6H0.75BK100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6H0.75BK100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 3/4" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 100 F
Podatkovni listi: 1.F6H0.75BK100.pdf2.F6H0.75BK100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 495 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6H0.75BK100
Številka dela F6H0.75BK100 Proizvajalec Techflex
Opis 3/4" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 100 F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 495 pcs Podatkovni list 1.F6H0.75BK100.pdf2.F6H0.75BK100.pdf
Premer - Debelina stene -
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Heavy delovna temperatura -
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fluoropolymer
Zaščita tekočin Fluid Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti - Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)