F6H0.63BK100
TechflexTechflex
F6H0.63BK100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6H0.63BK100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 5/8" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 100 F
Podatkovni listi: 1.F6H0.63BK100.pdf2.F6H0.63BK100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 529 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 529 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6H0.63BK100
Številka dela F6H0.63BK100 Proizvajalec Techflex
Opis 5/8" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 100 F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 529 pcs Podatkovni list 1.F6H0.63BK100.pdf2.F6H0.63BK100.pdf
Premer - Atributi atributov Split Flexible Tube
Tip Self Wrap Serija F6® Heavy
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin Fluid Resistant
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti -
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.625" (15.88mm) Premer - znotraj, razširjen -