DFN0.83BK50
TechflexTechflex
DFN0.83BK50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFN0.83BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.83" ID POLY 50' BLACK
Podatkovni listi: 1.DFN0.83BK50.pdf2.DFN0.83BK50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFN0.83BK50
Številka dela DFN0.83BK50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.83" ID POLY 50' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2417 pcs Podatkovni list 1.DFN0.83BK50.pdf2.DFN0.83BK50.pdf
Debelina stene 0.045" (1.14mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Flex™
Druga imena 1030-1422
DFN0.83BK50-ND
delovna temperatura -45°C ~ 120°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyamide (PA), Nylon Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Salt Resistant, Snag Resistant
Varstvo okolja UV Resistant, Weather Resistant Premer - zunaj 0.920" (23.37mm)
Premer - znotraj 0.830" (21.08mm) natančen opis Black Polyamide (PA), Nylon Braided Sleeving 0.830" (21.08mm) 50.00' (15.24m)
Barva Black Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DFN0.71BK
DFN0.71BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 0.71" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 1164 pcs
Prenesi: DFN0.71BK.pdf
RFQ
DFN1.59BK
DFN1.59BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 1.59" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 687 pcs
Prenesi: DFN1.59BK.pdf
RFQ
DFN0.71BK50
DFN0.71BK50
Opis: SLEEVING 0.71" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 2508 pcs
Prenesi: DFN0.71BK50.pdf
DFN1.13BK50
DFN1.13BK50
Opis: SLEEVING 1.13" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.13BK50.pdf
DFN1.00BK50
DFN1.00BK50
Opis: SLEEVING 1" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.00BK50.pdf
DFN1.25BK50
DFN1.25BK50
Opis: SLEEVING 1.25" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.25BK50.pdf
DFN1.13BK
DFN1.13BK
Opis: SLEEVING 1.13" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 966 pcs
Prenesi: DFN1.13BK.pdf
DFN1.34BK
DFN1.34BK
Opis: SLEEVING 1.34" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 727 pcs
Prenesi: DFN1.34BK.pdf
DFN0.83BK
DFN0.83BK
Opis: SLEEVING 0.83" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 917 pcs
Prenesi: DFN0.83BK.pdf
DFN1.25BK
DFN1.25BK
Opis: SLEEVING 1.25" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 768 pcs
Prenesi: DFN1.25BK.pdf
DFN1.00BK
DFN1.00BK
Opis: SLEEVING 1" ID POLY 100' BLACK
Na zalogi: 879 pcs
Prenesi: DFN1.00BK.pdf
DFN1.34BK50
DFN1.34BK50
Opis: SLEEVING 1.34" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.34BK50.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%