DFN1.34BK
TechflexTechflex
DFN1.34BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFN1.34BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.34" ID POLY 100' BLK
Podatkovni listi: 1.DFN1.34BK.pdf2.DFN1.34BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 727 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFN1.34BK
Številka dela DFN1.34BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.34" ID POLY 100' BLK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 727 pcs Podatkovni list 1.DFN1.34BK.pdf2.DFN1.34BK.pdf
Debelina stene 0.045" (1.14mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Flex™
delovna temperatura -45°C ~ 120°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide (PA), Nylon
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj 1.430" (36.32mm) Premer - znotraj 1.340" (34.04mm)
natančen opis Black Polyamide (PA), Nylon Braided Sleeving 1.340" (34.04mm) 100' (30.48m) Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DFN1.75BK
DFN1.75BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 1.75" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 626 pcs
Prenesi: DFN1.75BK.pdf
RFQ
DFN1.59BK
DFN1.59BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 1.59" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 687 pcs
Prenesi: DFN1.59BK.pdf
RFQ
DFN1.13BK
DFN1.13BK
Opis: SLEEVING 1.13" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 966 pcs
Prenesi: DFN1.13BK.pdf
DFN1.59BK50
DFN1.59BK50
Opis: SLEEVING 1.59" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 1175 pcs
Prenesi: DFN1.59BK50.pdf
DFN1.25BK
DFN1.25BK
Opis: SLEEVING 1.25" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 768 pcs
Prenesi: DFN1.25BK.pdf
DFN1.25BK50
DFN1.25BK50
Opis: SLEEVING 1.25" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 1596 pcs
Prenesi: DFN1.25BK50.pdf
DFN1.00BK50
DFN1.00BK50
Opis: SLEEVING 1" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.00BK50.pdf
DFN1.00BK
DFN1.00BK
Opis: SLEEVING 1" ID POLY 100' BLACK
Na zalogi: 879 pcs
Prenesi: DFN1.00BK.pdf
DFN1.13BK50
DFN1.13BK50
Opis: SLEEVING 1.13" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.13BK50.pdf
DFN2.07BK
DFN2.07BK
Opis: SLEEVING 2.07" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 590 pcs
Prenesi: DFN2.07BK.pdf
DFN1.75BK50
DFN1.75BK50
Opis: SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.75BK50.pdf
DFN1.34BK50
DFN1.34BK50
Opis: SLEEVING 1.34" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.34BK50.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%