DBN0.75BK
TechflexTechflex
DBN0.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBN0.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka DURA BRAID 3/4" BLACK 100'
Podatkovni listi: DBN0.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 520 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBN0.75BK
Številka dela DBN0.75BK Proizvajalec Techflex
Opis DURA BRAID 3/4" BLACK 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 520 pcs Podatkovni list DBN0.75BK.pdf
Debelina stene 0.064" (1.63mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Braid™
delovna temperatura -45°C ~ 120°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Salt Resistant, Snag Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj 0.878" (22.30mm) Premer - znotraj 0.750" (19.05mm)
natančen opis Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m) Barva Black