DBN0.50BK50
TechflexTechflex
DBN0.50BK50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBN0.50BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka DURA BRAID 1/2" BLACK 50'
Podatkovni listi: DBN0.50BK50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBN0.50BK50
Številka dela DBN0.50BK50 Proizvajalec Techflex
Opis DURA BRAID 1/2" BLACK 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1771 pcs Podatkovni list DBN0.50BK50.pdf
Debelina stene 0.064" (1.63mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Braid™
Druga imena 1030-1415
DBN0.50BK50-ND
delovna temperatura -45°C ~ 120°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Salt Resistant, Snag Resistant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj 0.628" (15.95mm)
Premer - znotraj 0.500" (12.70mm) natančen opis Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m)