CTN0.50NT100
TechflexTechflex
CTN0.50NT100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTN0.50NT100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 100' NATURAL
Podatkovni listi: CTN0.50NT100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 982 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTN0.50NT100
Številka dela CTN0.50NT100 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 100' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 982 pcs Podatkovni list CTN0.50NT100.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Cotton Sleeve delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Cotton Zaščita tekočin -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)
Premer - znotraj, ne-razširjen - Premer - znotraj, razširjen 0.625" (15.88mm)
Barva Natural Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTN0.38NT
CTN0.38NT
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 3/8" X 192' NATURAL
Na zalogi: 346 pcs
Prenesi: CTN0.38NT.pdf
RFQ
CTN10STD
CTN10STD
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: SLIT WRAP 1" X 300' BLACK/GRAY
Na zalogi: 585 pcs
Prenesi: CTN10STD.pdf
RFQ
CTN10
CTN10
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: SLIT WRAP 1" X 2250' BLACK/GRAY