CTN0.50NT
TechflexTechflex
CTN0.50NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTN0.50NT
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 144' NATURAL
Podatkovni listi: CTN0.50NT.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 272 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTN0.50NT
Številka dela CTN0.50NT Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 144' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 272 pcs Podatkovni list CTN0.50NT.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Cotton Sleeve delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Cotton Zaščita tekočin -
Dolžina 144' (43.89m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)
Premer - znotraj, ne-razširjen - Premer - znotraj, razširjen 0.625" (15.88mm)