CCF1.50TB
TechflexTechflex
CCF1.50TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCF1.50TB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 250' BLACK/WHITE
Podatkovni listi: 1.CCF1.50TB.pdf2.CCF1.50TB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 385 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCF1.50TB
Številka dela CCF1.50TB Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 250' BLACK/WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 385 pcs Podatkovni list 1.CCF1.50TB.pdf2.CCF1.50TB.pdf
Premer - Debelina stene 0.024" (0.61mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Clean Cut® FR Druga imena 1030-1066
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 250' (76.20m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Clean Cut, Self Extinguishing Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.000" (50.80mm) Barva Black, White
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant, Fray Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CCF1.00TB
CCF1.00TB
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 1" X 250' BLACK/WHITE
Na zalogi: 473 pcs
Prenesi: CCF1.00TB.pdf
RFQ
CCF50121RFKR36
CCF50121RFKR36
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 121 OHM 1/3W 1% AXIAL