CCF0.75TB75
TechflexTechflex
CCF0.75TB75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCF0.75TB75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 75' BLACK/WHITE
Podatkovni listi: 1.CCF0.75TB75.pdf2.CCF0.75TB75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCF0.75TB75
Številka dela CCF0.75TB75 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 75' BLACK/WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1454 pcs Podatkovni list 1.CCF0.75TB75.pdf2.CCF0.75TB75.pdf
Premer - Debelina stene 0.024" (0.61mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Clean Cut® FR Druga imena 1030-1061
CCF075TB75
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 75.00' (22.86m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Clean Cut, Self Extinguishing Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.000" (25.40mm) Barva Black, White