W22-R15JI
TT ElectronicsTT Electronics
W22-R15JI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W22-R15JI
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.15 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: W22-R15JI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije W22-R15JI
Številka dela W22-R15JI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.15 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6676 pcs Podatkovni list W22-R15JI.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija W20 Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 985-1125-2
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 150 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound