W22-R10JI
TT ElectronicsTT Electronics
W22-R10JI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W22-R10JI
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.1 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: W22-R10JI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije W22-R10JI
Številka dela W22-R10JI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.1 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5732 pcs Podatkovni list W22-R10JI.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija W20 Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 985-1124-1
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound