LRMAT2010-R01FT4
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAT2010-R01FT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRMAT2010-R01FT4
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010
Podatkovni listi: LRMAT2010-R01FT4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LRMAT2010-R01FT4
Številka dela LRMAT2010-R01FT4 Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2887 pcs Podatkovni list LRMAT2010-R01FT4.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija LRMA Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 985-1564-2
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 10 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element