LRMAP2512-R05FT4
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAP2512-R05FT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRMAP2512-R05FT4
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
Podatkovni listi: LRMAP2512-R05FT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LRMAP2512-R05FT4
Številka dela LRMAP2512-R05FT4 Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120088 pcs Podatkovni list LRMAP2512-R05FT4.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija LRMA Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 985-1561-1
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 50 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element