LRC-LRF1206LF-01-R016F
TT ElectronicsTT Electronics
LRC-LRF1206LF-01-R016F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRC-LRF1206LF-01-R016F
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.016 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: LRC-LRF1206LF-01-R016F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LRC-LRF1206LF-01-R016F
Številka dela LRC-LRF1206LF-01-R016F Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.016 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4686 pcs Podatkovni list LRC-LRF1206LF-01-R016F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm)
Serija LRF Odpornost 16 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 4545080802
LRC-LRF1206LF-01-R016-F
Q7008479
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 16 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film