LRC-LRF2010LF-01-R010F
TT Electronics/IRC
LRC-LRF2010LF-01-R010F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRC-LRF2010LF-01-R010F
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: LRC-LRF2010LF-01-R010F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LRC-LRF2010LF-01-R010F
Številka dela LRC-LRF2010LF-01-R010F Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113617 pcs Podatkovni list LRC-LRF2010LF-01-R010F.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 2010 Debelina (maks.) 500ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm) Serija LRF
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Druga imena 989-1037-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 0.01 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 2010