RL7520WT-R006-F
SusumuSusumu
RL7520WT-R006-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL7520WT-R006-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.006 OHM 2W 3008 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL7520WT-R006-F.pdf2.RL7520WT-R006-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL7520WT-R006-F
Številka dela RL7520WT-R006-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.006 OHM 2W 3008 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 413592 pcs Podatkovni list 1.RL7520WT-R006-F.pdf2.RL7520WT-R006-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +420ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0830 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Serija RL Odpornost 6 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 3008 (2075 Metric), 0830 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 6 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film Sestava Thin Film