RL7520WT-R005-J
SusumuSusumu
RL7520WT-R005-J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL7520WT-R005-J
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.005 OHM 2W 3008 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL7520WT-R005-J.pdf2.RL7520WT-R005-J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL7520WT-R005-J
Številka dela RL7520WT-R005-J Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.005 OHM 2W 3008 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 386083 pcs Podatkovni list 1.RL7520WT-R005-J.pdf2.RL7520WT-R005-J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ +420ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0830 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Serija RL Odpornost 5 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Druga imena 408-1720-2
RL7520WTR005J
RL75WT.005JTR
RL75WT.005JTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 5 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film