RL3720WT-R047-F
SusumuSusumu
RL3720WT-R047-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL3720WT-R047-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.047 OHM 1W 1508 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL3720WT-R047-F.pdf2.RL3720WT-R047-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL3720WT-R047-F
Številka dela RL3720WT-R047-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.047 OHM 1W 1508 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 445697 pcs Podatkovni list 1.RL3720WT-R047-F.pdf2.RL3720WT-R047-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0815 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Serija RL Odpornost 47 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Druga imena RL3720WT-R047-F-ND
RL3720WTR047F
RL37WT.047FTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 47 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film