RL3720WT-R030-F
SusumuSusumu
RL3720WT-R030-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL3720WT-R030-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.03 OHM 1W 1508 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL3720WT-R030-F.pdf2.RL3720WT-R030-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL3720WT-R030-F
Številka dela RL3720WT-R030-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.03 OHM 1W 1508 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 438720 pcs Podatkovni list 1.RL3720WT-R030-F.pdf2.RL3720WT-R030-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0815 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Serija RL Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)