RL1632T-R030-F
SusumuSusumu
RL1632T-R030-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1632T-R030-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.03 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.RL1632T-R030-F.pdf2.RL1632T-R030-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1632T-R030-F
Številka dela RL1632T-R030-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.03 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141972 pcs Podatkovni list 1.RL1632T-R030-F.pdf2.RL1632T-R030-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RL Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RL16T.030FDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 30 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film