RL1632T-R024-G
SusumuSusumu
RL1632T-R024-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1632T-R024-G
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.024 OHM 2% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.RL1632T-R024-G.pdf2.RL1632T-R024-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1632T-R024-G
Številka dela RL1632T-R024-G Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.024 OHM 2% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 809829 pcs Podatkovni list 1.RL1632T-R024-G.pdf2.RL1632T-R024-G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RL Odpornost 24 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)