RL0816T-R082-F
SusumuSusumu
RL0816T-R082-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0816T-R082-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.082 OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: 1.RL0816T-R082-F.pdf2.RL0816T-R082-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL0816T-R082-F
Številka dela RL0816T-R082-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.082 OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1414391 pcs Podatkovni list 1.RL0816T-R082-F.pdf2.RL0816T-R082-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Odpornost 82 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 408-1446-2
RL0816T-R082-F-ND
RL0816TR082F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 82 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film