RL0816T-R047-G
SusumuSusumu
RL0816T-R047-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0816T-R047-G
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.047 OHM 2% 1/4W 0603
Podatkovni listi: 1.RL0816T-R047-G.pdf2.RL0816T-R047-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0816T-R047-G
Številka dela RL0816T-R047-G Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.047 OHM 2% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1482303 pcs Podatkovni list 1.RL0816T-R047-G.pdf2.RL0816T-R047-G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Odpornost 47 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 47 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Sestava Thin Film