XZFAMOK10C
SunLEDSunLED
XZFAMOK10C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZFAMOK10C
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka DISPLAY 0.4" 1DIGIT ORN CC SMD
Podatkovni listi: XZFAMOK10C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XZFAMOK10C
Številka dela XZFAMOK10C Proizvajalec SunLED
Opis DISPLAY 0.4" 1DIGIT ORN CC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4313 pcs Podatkovni list XZFAMOK10C.pdf
Valovna dolžina - vrh 610nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SMD, No Lead Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 13mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 14-Segment, Alphanumeric
Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm) natančen opis Character LED Display Module Orange 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Cathode 2V 10mA 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) 16-SMD, No Lead
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Cathode