XZFAMDK10C2
SunLEDSunLED
XZFAMDK10C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZFAMDK10C2
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka DISPLAY 0.4" 2DIGIT RED CC SMD
Podatkovni listi: XZFAMDK10C2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XZFAMDK10C2
Številka dela XZFAMDK10C2 Proizvajalec SunLED
Opis DISPLAY 0.4" 2DIGIT RED CC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22201 pcs Podatkovni list XZFAMDK10C2.pdf
Valovna dolžina - vrh 645nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.85V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.740" W x 0.148" D (19.00mm x 18.80mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-SMD, No Lead Število znakov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 8mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 14-Segment, Alphanumeric
Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm) natančen opis Character LED Display Module Red 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Cathode 1.85V 10mA 0.748" H x 0.740" W x 0.148" D (19.00mm x 18.80mm x 3.75mm) 32-SMD, No Lead
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Cathode