WW3AFTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AFTR200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3AFTR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.2 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3AFTR200.pdf2.WW3AFTR200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW3AFTR200
Številka dela WW3AFTR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219689 pcs Podatkovni list 1.WW3AFTR200.pdf2.WW3AFTR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 3A 0.2 1% R