WW3AFT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AFT47R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3AFT47R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3AFT47R0.pdf2.WW3AFT47R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW3AFT47R0
Številka dela WW3AFT47R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 292232 pcs Podatkovni list 1.WW3AFT47R0.pdf2.WW3AFT47R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 3A 47 1% R