WW1FT412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT412R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW1FT412R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 412 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW1FT412R.pdf2.WW1FT412R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW1FT412R
Številka dela WW1FT412R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 403050 pcs Podatkovni list 1.WW1FT412R.pdf2.WW1FT412R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serija WW Odpornost 412 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 1 412 1% R