WW1FT40R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT40R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW1FT40R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 40.2 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW1FT40R2.pdf2.WW1FT40R2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW1FT40R2
Številka dela WW1FT40R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 40.2 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344287 pcs Podatkovni list 1.WW1FT40R2.pdf2.WW1FT40R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serija WW Odpornost 40.2 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 1 40.2 1% R