WRF2JB2R00
pregled izdelka
Številka dela: WRF2JB2R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES WW 2W 2 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WRF2JB2R00.pdf2.WRF2JB2R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRF2JB2R00
Številka dela WRF2JB2R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 2W 2 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3470 pcs Podatkovni list 1.WRF2JB2R00.pdf2.WRF2JB2R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +900ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Serija WRF Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WRF 2 2 5% A
WRF225%A
WRF225%A-ND
WRF22JA
WRF22JA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound