WRF2JB1R60
pregled izdelka
Številka dela: WRF2JB1R60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES WW 2W 1.6 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WRF2JB1R60.pdf2.WRF2JB1R60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRF2JB1R60
Številka dela WRF2JB1R60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 2W 1.6 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5872 pcs Podatkovni list 1.WRF2JB1R60.pdf2.WRF2JB1R60.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +900ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Serija WRF Odpornost 1.6 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WRF 2 1.6 5% A