VM7JB5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM7JB5R60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM7JB5R60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 7W 5.6 OHM 5% VERT
Podatkovni listi: 1.VM7JB5R60.pdf2.VM7JB5R60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VM7JB5R60
Številka dela VM7JB5R60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 7W 5.6 OHM 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 329781 pcs Podatkovni list 1.VM7JB5R60.pdf2.VM7JB5R60.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija VM Odpornost 5.6 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 7 5.6 5% B
VM75.65%B
VM75.65%B-ND
VM75.6JB
VM75.6JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 1.594" (40.50mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.6 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound