VM7JB13R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM7JB13R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM7JB13R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 7W 13 OHM 5% VERT
Podatkovni listi: 1.VM7JB13R0.pdf2.VM7JB13R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VM7JB13R0
Številka dela VM7JB13R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 7W 13 OHM 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331070 pcs Podatkovni list 1.VM7JB13R0.pdf2.VM7JB13R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija VM Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 7 13 5% B
VM7135%B
VM7135%B-ND
VM713JB
VM713JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 1.594" (40.50mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 13 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound