RVC2512FT124K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC2512FT124K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 124K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: RVC2512FT124K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RVC2512FT124K
Številka dela RVC2512FT124K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 124K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 588700 pcs Podatkovni list RVC2512FT124K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija RVC Odpornost 124 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 124 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film