RVC2512FT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2512FT100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC2512FT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RVC2512FT100R.pdf2.RVC2512FT100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RVC2512FT100R
Številka dela RVC2512FT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 582839 pcs Podatkovni list 1.RVC2512FT100R.pdf2.RVC2512FT100R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija RVC Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RVC 2512 100 1% R