RSPF2FT4K22
pregled izdelka
Številka dela: RSPF2FT4K22
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.22K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF2FT4K22.pdf2.RSPF2FT4K22.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF2FT4K22
Številka dela RSPF2FT4K22 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.22K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1017138 pcs Podatkovni list 1.RSPF2FT4K22.pdf2.RSPF2FT4K22.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija RSPF Odpornost 4.22 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSPF 2 4.22K 1% R