RSPF2FT3K16
pregled izdelka
Številka dela: RSPF2FT3K16
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.16K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF2FT3K16.pdf2.RSPF2FT3K16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF2FT3K16
Številka dela RSPF2FT3K16 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.16K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184060 pcs Podatkovni list 1.RSPF2FT3K16.pdf2.RSPF2FT3K16.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija RSPF Odpornost 3.16 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena RSPF2FT3K16CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.16 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film