RSMF3JB470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB470R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB470R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 470 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB470R.pdf2.RSMF3JB470R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB470R
Številka dela RSMF3JB470R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1486583 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB470R.pdf2.RSMF3JB470R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 470 5% A
RSM34705%A
RSM34705%A-ND
RSM3470JA
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 470 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film