RSMF3JB39R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF3JB39R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB39R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 39 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB39R0.pdf2.RSMF3JB39R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB39R0
Številka dela RSMF3JB39R0 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 39 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1788905 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB39R0.pdf2.RSMF3JB39R0.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 3W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serija RSMF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RSMF3JB39R0 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 39 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 39 OHM 3W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Oxide Film
Bandwidth 39
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RSMF3JB470R
RSMF3JB470R
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 470 OHM 3W 5% AXIAL
Na zalogi: 1486583 pcs
Prenesi: RSMF3JB470R.pdf
RFQ
RSMF3JB3R30
RSMF3JB3R30
Opis: RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL
Na zalogi: 1007125 pcs
Prenesi: RSMF3JB3R30.pdf
RFQ
RSMF3JB39R0
RSMF3JB39R0
Opis: RES 39 OHM 3W 5% AXIAL