RSMF3JB12K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB12K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB12K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 12K OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB12K0.pdf2.RSMF3JB12K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB12K0
Številka dela RSMF3JB12K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1434903 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB12K0.pdf2.RSMF3JB12K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 12 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 12K 5% A
RSM312K5%A
RSM312K5%A-ND
RSM312KJA
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 12 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film