RSMF3JB120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB120R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB120R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB120R.pdf2.RSMF3JB120R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB120R
Številka dela RSMF3JB120R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1498056 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB120R.pdf2.RSMF3JB120R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 120 5% A