RSMF2JB2R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB2R40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JB2R40
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.4 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JB2R40.pdf2.RSMF2JB2R40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JB2R40
Številka dela RSMF2JB2R40 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.4 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2696667 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JB2R40.pdf2.RSMF2JB2R40.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 2.4 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 2.4 5% A