RSMF2JB2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB2K70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JB2K70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.7K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JB2K70.pdf2.RSMF2JB2K70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JB2K70
Številka dela RSMF2JB2K70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3047920 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JB2K70.pdf2.RSMF2JB2K70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 2.7 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 2.7K 5% A