RNF18FAD332R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD332R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18FAD332R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 332 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18FAD332R.pdf2.RNF18FAD332R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18FAD332R
Številka dela RNF18FAD332R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 332 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10450941 pcs Podatkovni list 1.RNF18FAD332R.pdf2.RNF18FAD332R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 332 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 332 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film