RNF18FAD2K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD2K74 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18FAD2K74
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.74K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18FAD2K74.pdf2.RNF18FAD2K74.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18FAD2K74
Številka dela RNF18FAD2K74 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.74K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9574588 pcs Podatkovni list 1.RNF18FAD2K74.pdf2.RNF18FAD2K74.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 2.74 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/8 T1 2.74K 1% T