RNF14FTD280R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD280R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTD280R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 280 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTD280R.pdf2.RNF14FTD280R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTD280R
Številka dela RNF14FTD280R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 280 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 865630 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTD280R.pdf2.RNF14FTD280R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 280 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)