RNF14FTD280K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD280K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTD280K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 280K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTD280K.pdf2.RNF14FTD280K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTD280K
Številka dela RNF14FTD280K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 280K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12468118 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTD280K.pdf2.RNF14FTD280K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 280 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T1 280K 1% R